USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Kitinet Em Monte Alto Arraial Do Cabo Arraial do Cabo Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Kitinet Em Monte Alto Arraial Do Cabo Villa

Foglalás
2026-09-27
2026-09-28

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Apartment photo stub
6

Kitinet Em Monte Alto Arraial Do Cabo Villa


A Kitinet Em Monte Alto Arraial Do Cabo Villa legfeljebb 4 vendég számára alkalmas, és parkolóval rendelkezik.

A Primeira Igreja Batista Em Monte Alto nagyjából 5 perc sétára, a Praia de Monte Alto pedig körülbelül 650 méterre helyezkedik el az ingatlantól.

A Varandas Bar E Restaurante csupán 400 méter távolságra található. A vendégek könnyen elérhetik a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőteret, amely egy 10 perces autóútra van az Arraial do Cabo városi nyaralótól.

  • Helyi látnivalók
  • Praia de Monte Alto
    506 km
  • Praia de Figueira
    1093 km
  • Monte Alto tengerpart
    3323 km
  • Repülőterek
  • Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel
    7 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Wi-Fi
  • Háziállat nem engedélyezett

Szoba felszereltsége

  • LCD TV

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 08:00-18:00 között
Kijelentkezés: 08:00-11:00 között

Gyakran Ismételt Kérdések

  • ❓

    A Kitinet Em Monte Alto Arraial Do Cabo Villa milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?

    A Kitinet Em Monte Alto Arraial Do Cabo Villa autóval 10 percre van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől.
  • ❓

    A Kitinet Em Monte Alto Arraial Do Cabo Villa biztosít internet-hozzáférést?

    Igen, a Kitinet Em Monte Alto Arraial Do Cabo Villa Wi-Fi-t kínál.
  • ❓

    Mekkora a Kitinet Em Monte Alto Arraial Do Cabo Villa befogadóképessége?

    A Kitinet Em Monte Alto Arraial Do Cabo Villa akár 4 fő befogadására is alkalmas.
  • ❓

    A szálláshely kínál konyhai felszereltséget?

    A szálláshely felszereltségéhez tartozik egy teakonyha.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-09-27
2026-09-28

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Kitinet Em Monte Alto Arraial Do Cabo Villa, Brazília

Rua Antonio Gomes Soveral 23, Arraial do Cabo, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved